Tag Archives: zuno

Možnosti sporenia v ZUNO

Pre niekoho je výhodnejšie sporiť si pravidelne každý mesiac určitú čiastku, pre iného je praktickejšie vložiť na sporiaci účet raz za rok vyššiu sumu a ostatné dni vôbec na odkladanie peňazí nemyslieť. Nasporené peniaze sa vždy zídu – či už na renováciu domu či bytu, novú stavbu, zariadenie, dovolenku, nečakané výdavky alebo udržiavanie finančnej rezervy. Sporiace produkty ponuka každá banka, je už len na klientovi, pre ktorú inštitúciu sa rozhodne a zverí jej svoje úspory.

 

Refinancovanie spotrebného úveru

 

Refinancovanie sa stalo akýmsi trendom vo svete financií. Banky neponúkajú už len refinancovanie hypoték a pôžičiek, ale aj refinancovanie spotrebných úverov. Niektoré majú vo svojom portfóliu produkt s názvom Pôžička na refinancovanie, s ktorou nahradíte v podstate všetky predošlé pôžičky či úvery.

 

Služba VIAMO

 

Klienti Tatra banky, VÚB a ZUNO banky majú oproti klientom iných bánk možnosť využívania určitej služby navyše. Jedná sa o aplikáciu VIAMO, ktorú si do mobilného zariadenia môžu stiahnuť prostredníctvom App Store, Google play alebo Windows Store.

 
ZUNO pôžičky

Zuno pôžičky

Zuno pôžičky poskytuje na Slovenskom trhu dcérka spoločnosť rakúskej skupiny Raiffesen Bank, banka Zuno. Tá na slovenskom trhu pôsobí od roku 2010, aj vďaka veľmi dobrému marketingu za tto krátku dobu získala spoločnosť pod svoje krídla už viac než 50 000 klientov. Pôžičky Zuno poskytuje táto banka už od svojho nástupu na náš trh. Predstavíme si niečo viac o týchto alebo skôr lepšie o tejto pôžičky, ktorú Zuno poskytuje.

 
TOPlist Google+