Tag Archives: vub

VÚB Mobil Banking

Je jednoduchý, rýchly a bezpečný. Moderná doba so sebou prináša moderné riešenia aj v oblasti prehľadu finančných tokov na bankovom účte a možností uskutočňovania platieb. VÚB Banka prináša pre svojich klientov aplikáciu, s ktorou vybavia potrebné operácie jednoducho prostredníctvom mobilného telefónu. Aké možnosti ponúka?

 

Služba VIAMO

 

Klienti Tatra banky, VÚB a ZUNO banky majú oproti klientom iných bánk možnosť využívania určitej služby navyše. Jedná sa o aplikáciu VIAMO, ktorú si do mobilného zariadenia môžu stiahnuť prostredníctvom App Store, Google play alebo Windows Store.

 
VUB pôžičky

Vub pôžička

VÚB pôžička  patrí v súčasnosti medzi najžiadanejšie na trhu, o čom svedčí aj množstvo klientov, ktorí ich flexipôžičky aktívne žiadajú, prípadne využívajú. Najpopulárnejšia VÚB pôžička, inak nazývaná flexipôžička sa delí na niekoľko druhov a to napríklad VUB flexipôžička na bývanie, na čokoľvek, pre študentov, na auto, na bývanie, na výmenu okien, pre mladomanželov, či na zariadenie bytu a domu. Mimo flexipôžičky však VÚB banka poskytuje aj iné druhy pôžičiek, predstavíme si ich.

 
TOPlist Google+