Tag Archives: úver

otp REFINANC expres úver

S ponukou týkajúcou sa refinancovania pôžičiek či úverov sa v poslednej dobe klienti bánk stretávajú pomerne často. Banky sa predbiehajú, ktorá ponúkne výhodnejšie podmienky a priláka tak zákazníkov práve k využívaniu ich služieb. Jednou z bánk, ktorá ponúka refinancovanie úverov s naozaj zaujímavými podmienkami a výhodami je aj OTP Banka Slovensko.

 

Novinky vo Fio banke

Zlepšené hypotéky

Vo Fio banke za poskytnutie úveru ako aj vedenie bežného či úverového účtu, rezerváciu prostriedkov či čerpanie úveru neplatíte. Ak sa rozhodnete zaplatiť za určitú splátku predčasne (prípadne splatiť celý úver naraz – okrem prevedenia úveru do inej finančnej inštitúcie), nezaplatíte poplatok či rôzne sankcie ani za mimoriadnu splátku. Banka ďalej poskytuje garantované sadzby pre úvery do maximálnej výšky 80% z hodnoty nehnuteľnosti.

 

O úveroch

 

Ľuďom je pojem úver veľmi dobre známy. Stretávajú sa s ním v reklamách, v bankách, v prípade finančnej tiesne, jednoducho sa im toto slovo dostáva do uší takmer z každej strany. Bežní klienti bánk (fyzické osoby, nepodnikatelia) poznajú úver, jeho princíp a pre ich potreby sú im tieto informácie postačujúce. Na bankovom trhu však existuje veľké množstvo ďalších úverov, ktoré sa líšia nielen podmienkami, pri ktorých ich banky poskytujú ale aj hlavným princípom – teda účelom, na ktorý sa poskytujú. Uvedené úvery sa radia ku krátkodobým či strednodobým úverom.

 

Pôžičky od Cetelem-u

 

Spoločnosť Cetelem ponúka finančné služby v oblasti pôžičiek, kreditných kariet, nákupu na splátky a poistenia. Ak sa rozhodnete pre získanie peňažných prostriedkov od tejto spoločnosti vo forme pôžičky, môžete si vybrať z rôznych účelov, na ktoré vám budú financie poskytnuté a podľa účelu sa líšia aj podmienky ich poskytnutia. Online pôžičky môžete získať v priebehu desiatich minút, jednoducho vyplníte požadované údaje v online formulári, zašlete žiadosť a v priebehu niekoľkých minút budete vedieť, či vám bude pôžička schválená. Za online pôžičku nie sú účtované žiadne poplatky, do výšky 25000 Eur nepotrebujete ručiteľa, nemusíte ručiť ani nehnuteľnosťou a poistenie schopnosti splácania úveru vám poskytne určitý pocit bezpečia.

 

Bežný účet a termínovaný vklad v cudzej mene

Tento druh uchovávania finančných prostriedkov využívajú najmä tí, ktorí pracovali alebo pracujú v zahraničí a po uhradení platieb a poplatkov im mesačne z výplaty ostane nejaká „korunka“ nazvyš. Je pre nich výhodnejšie previesť zarobené peniaze v tej istej mene na zahraničný účet v slovenskej banke ako meniť ich na euro. Ide v podstate o poistku do budúcnosti. Keďže kurzy mien často kolíšu, môže vzniknúť situácia, pri ktorej si o pár mesiacov či rokov zmenia tieto peniaze výhodnejšie ako v súčasnosti. Ide teda aj o istú formu zárobku.

 
1 2 3 »
TOPlist Google+