Tag Archives: účet

Space účty od Slovenskej sporiteľne

Čoskoro sa začne nový školský a akademický rok. Túto skutočnosť využívajú vo svojich reklamách aj banky, ktoré sa snažia presvedčiť študentov a ich rodičov, aby si otvorili účet práve v ich inštitúcií. Ponúkajú množstvo výhod, vďaka ktorým študenti ušetria peňažné prostriedky nielen samotným vedením účtu, ale aj ziskom rôznych iných zliav a akcií v partnerských podnikoch danej banky. Jednou z bánk, ktorá neustále prináša novinky v oblasti bankových účtov pre mladých ľudí je aj Slovenská sporiteľňa.

 

Možnosti sporenia v ZUNO

Pre niekoho je výhodnejšie sporiť si pravidelne každý mesiac určitú čiastku, pre iného je praktickejšie vložiť na sporiaci účet raz za rok vyššiu sumu a ostatné dni vôbec na odkladanie peňazí nemyslieť. Nasporené peniaze sa vždy zídu – či už na renováciu domu či bytu, novú stavbu, zariadenie, dovolenku, nečakané výdavky alebo udržiavanie finančnej rezervy. Sporiace produkty ponuka každá banka, je už len na klientovi, pre ktorú inštitúciu sa rozhodne a zverí jej svoje úspory.

 

Bankové účty vo FIO banke

Množstvo výhod s Osobným účtom

Tento účet si môžete založiť nielen na pobočke banky ale aj online. Minimálny zostatok, ktorý musíte na účet vložiť, je 10 Eur. Založenie, vedenie účtu ako aj jeden výber mesačne z akékoľvek bankomatu získate s účtom bezplatne. K účtu dostanete platobnú kartu MasterCard, prístup k internebankingu, smartbankingu (pre Android, iOS, Windows Phone) a máte tiež nárok na bezplatný výber hotovosti na pokladni v banke (zadarmo nad 50 Eur) ako aj vklady na pokladni. Ďalšími výhodami sú napríklad bezkontaktná nálepka, nízke poplatky za platby v iných menách, možnosť vybrať si číslo účtu či otvorenie účtu až v 15-tich  menách.

 

Účet pre mladých so Spotify

 

Na televíznych obrazovkách sa v poslednej dobe často objavujú reklamy Všeobecnej úverovej banky, ktoré sú cielené na mladých ľudí. Známe herečky prejavujú záujem napríklad o bežný účet a získavajú potrebné informácie o produktoch pre mladých, čím lákajú danú vekovú kategóriu  k využívaniu služieb práve vo VÚB. Jedným z týchto produktov je aj Účet pre mladých, ktorý okrem iných výhod umožňuje aj získanie malého doplnku navyše – služby Spotify.

 

Výhody k účtu od Raiffeisen BANK

Ak účet v tejto banke už vlastníte, zrejme o všetkých jeho výhodách viete. V prípade, že sa ešte len pripravujete na otvorenie účtu, malý prehľad výhod bude pre vás určite nápomocný. Ihneď po podpise zmluvy o otvorení účtu napríklad získate kartu Visa electron a nemusíte teda čakať na jej doručenie poštou. Kartu k účtu môžu okrem majiteľa získať aj ďalšie osoby. Požiadať môžete tiež o detskú kartu, na ktorej stanovíte denný či mesačný limit. Ďalšími výhodami je aj informačná SMS o pohybe na účte ak presiahne 10 Eur, Rezerva k účtu či sporenie Kasička.

 
1 2 »
TOPlist Google+