Tag Archives: refinancovanie

otp REFINANC expres úver

S ponukou týkajúcou sa refinancovania pôžičiek či úverov sa v poslednej dobe klienti bánk stretávajú pomerne často. Banky sa predbiehajú, ktorá ponúkne výhodnejšie podmienky a priláka tak zákazníkov práve k využívaniu ich služieb. Jednou z bánk, ktorá ponúka refinancovanie úverov s naozaj zaujímavými podmienkami a výhodami je aj OTP Banka Slovensko.

 

Refinancovanie spotrebného úveru

 

Refinancovanie sa stalo akýmsi trendom vo svete financií. Banky neponúkajú už len refinancovanie hypoték a pôžičiek, ale aj refinancovanie spotrebných úverov. Niektoré majú vo svojom portfóliu produkt s názvom Pôžička na refinancovanie, s ktorou nahradíte v podstate všetky predošlé pôžičky či úvery.

 

Refinancovanie pôžičiek

V minulosti ste sa možno ocitli v zložitej finančnej situácií, ktorá vás donútila vziať si pôžičku prípadne úver. Podmienky pri uzatváraní zmluvy sa vám zdali byť vcelku výhodné a keďže ste peniaze potrebovali, rozhodli ste sa v danej inštitúcií zmluvu o čerpaní podpísať a vziať si od nej pôžičku na vopred dohodnutú dobu. Postupom času ste však z médií či iných dostupných zdrojov zistili, že vaše podmienky nie sú až také výhodné ako ste si mysleli a v podstate musíte vrátiť oveľa viac ako ste čakali.

 
TOPlist Google+