Tag Archives: pôžičky

prima-banka

Ponuka Prima banky v oblasti pôžičiek

Aj v novom roku ponúkajú banky svojim klientom rôzne výhodné produkty a balíčky, ktoré im pomôžu ušetriť nemalé finančné prostriedky. Pôžičky sa tešia obľube už na začiatku roka, pre mnohé rodiny aj jednotlivcov sú peniaze v prvých dňoch nového roka potrebné na určitý nový štart do života. Ak sa rozhodnete požiadať o pôžičku v Prima banke, čaká vás hneď viacero výhod. Prima banka poskytuje pôžičku na akýkoľvek účel, nemusíte teda dokladovať, na čo ste získané peniaze použili. V prípade, že budete pôžičku riadne splácať, banka vám po 18-tich mesiacoch od jej poskytnutia vrátiť celý poplatok za jej poskytnutie. Riadne splácanie znamená, že sa so splátkou úveru alebo poplatkom nikdy nedostanete do omeškania, nesplatili ste ju čiastočne alebo úplne pred stanoveným časom splatnosti a splácate ju z Osobného účtu, ktorý máte otvorený v Prima banke.

 
produkty-cetelem

Ponuka CETELEM

Cetelem je členom jednej z najväčších bánk na svete BNP Paribas. Na Slovensku pôsobí Cetelem od roku 2000 a špecializuje sa na poskytovanie spotrebiteľských úverov. Táto popredná finančná spoločnosť umožňuje klientom nakupovať na splátky, poskytuje osobné pôžičky a kreditné karty. Okrem toho ponúka aj možnosť získania pôžičky prostredníctvom internetu.

 
sms pôžicky

SMS pôžičky

Existuje množstvo možností ako sa môžu ľudia, ktorým chýbajú určité finančné prostriedky, dostať k potrebnej peňažnej čiastke. Prvou zastávkou na ceste za pôžičkou či hypotékou bývajú zväčša banky a bankové inštitúcie. Tie však požadujú splnenie rôznych podmienok a ľudia tak často odchádzajú sklamaní. Ak sa preukáže, že nedokážu požadovanú sumu splácať, banka ich žiadosť odmietne a klienti sa tak často cítia „stratení“.

 
uverovy register

Úverový register

Ak máte v pláne požiadať v banke o úver, hypotéku či pôžičku, overte si najprv vaše záznamy v úverovom registri. Pokiaľ ste sa totiž v minulosti dopustili skutku, ktorý nie je v súlade s pravidlami požičiavania či splácania, je o vašom „priestupku“ vedený v registri záznam. Ten môže ovplyvniť a v podstate vám veľmi rýchlo znemožniť ďalší prístupy k financiám z banky. Tento register je akousi databázou o klientoch, ktorí čerpali úver, v súčasnosti splácajú úver, majú kreditnú kartu alebo vystupujú ako ručitelia. Záznamy sú vedené aj o tých klientoch, ktorí o úver či kartu ešte len žiadajú. Informácie v registri sú uchovávané po dobu piatich rokov od ukončenia vzťahu medzi klientom a bankou.

 
poštova karta

Poštová karta pre ľudí

V prípade, že často využívate služby Slovenskej pošty alebo nakupujete tovary, ktoré ponúka, Poštová karta bude nápomocná práve pre vás. S touto kartou zaplatíte za zakúpené tovary a služby veľmi jednoducho – bez použitia hotovosti. Kartu získate na pošte priamo pri priehradke a to zadarmo. Stačí ak uzavriete Zmluvu, ktorú vám pracovník predloží a kartu si ihneď odnášate so sebou. Zmluva obsahuje základné údaje, ktoré sa bežne pri vybavovaní dokumentov predkladajú, teda vaše meno a priezvisko, bydlisko, rodné číslo, číslo občianskeho preukazu a doplnkovými informáciami sú e-mail a telefónne číslo. Zmluva má jednu stranu, vyhotovuje sa dvojmo – jedno tlačivo pre vás a jedno ostáva na pošte. Ide o Zmluvu o vydaní Karty a poskytnutí jej funkcionality a tiež o Zmluvu týkajúcu sa poskytnutia Bonusového programu.

 
1 2 3 4 »
TOPlist Google+