Tag Archives: online

Pôžičky od Cetelem-u

 

Spoločnosť Cetelem ponúka finančné služby v oblasti pôžičiek, kreditných kariet, nákupu na splátky a poistenia. Ak sa rozhodnete pre získanie peňažných prostriedkov od tejto spoločnosti vo forme pôžičky, môžete si vybrať z rôznych účelov, na ktoré vám budú financie poskytnuté a podľa účelu sa líšia aj podmienky ich poskytnutia. Online pôžičky môžete získať v priebehu desiatich minút, jednoducho vyplníte požadované údaje v online formulári, zašlete žiadosť a v priebehu niekoľkých minút budete vedieť, či vám bude pôžička schválená. Za online pôžičku nie sú účtované žiadne poplatky, do výšky 25000 Eur nepotrebujete ručiteľa, nemusíte ručiť ani nehnuteľnosťou a poistenie schopnosti splácania úveru vám poskytne určitý pocit bezpečia.

 

Rýchla pôžička

Potrebujete si narýchlo požičať, ale nemáte sa na koho z Vašich známych obrátiť? Rýchla pôžička, ktorú poskytujú v súčasnej dobe predovšetkým rôzne nebankové subjekty je stále populárna. Svedčí o tom aj to, že najnovšie sa rýchla pôžička zaradila aj medzi ponúkané služby bánk. Čo by ste o nej mali vedieť?

 

Online pôžička

Online pôžička nie je vo svete financií ničím nezvyčajným, či ojedinelým. Tento typ úveru dnes poskytuje okrem nebankových spoločností aj viacero bánk, ku ktorým sa pridávajú stále nové a nové bankové spoločnosti, ktoré jednoducho chcú držať krok s dobou. Pre koho je vhodná online pôžička a čo by sme o nej mali vedieť v prípade, ak o ňu chceme požiadať?

 

Hypotéka – online žiadosť o hypotéku

Hypotéka do výšky 100 000€. Hypotéka pre malých, na kúpu domu alebo bytu. Hypotéka na splatenie inej hypotéky alebo na čokoľvek.

Zažiadajte si hypotéku na kúpu bytu domu alebo na vyplatenie starej hypotéky za hypotéku s nižšou úrokovou sadzou. Aj malé percento Vám vie ušetriť dosť peňazí na mesačnej splátke.

 

Špekulácie pri poskytovaní pôžičky

Finančné špekulácie sa dajú definovať v biznise, ako počiatočná investícia, ktorá nesie vysoké riziko straty, ale aj zisku. V určitom slova zmysle sa špekulácie dajú preniesť aj na bankový sektor. Špekulácie pri poskytovaní pôžičky by sme mohli sformulovať ako včasné premyslenie rizík, ( negatíva pôžičky ), ktoré nám môžu priniesť bankové, ale aj nebankové pôžičky.

 
1 2 »
TOPlist Google+