Tag Archives: banka

Ponuka Prima banky v oblasti pôžičiek

Aj v novom roku ponúkajú banky svojim klientom rôzne výhodné produkty a balíčky, ktoré im pomôžu ušetriť nemalé finančné prostriedky. Pôžičky sa tešia obľube už na začiatku roka, pre mnohé rodiny aj jednotlivcov sú peniaze v prvých dňoch nového roka potrebné na určitý nový štart do života. Ak sa rozhodnete požiadať o pôžičku v Prima banke, čaká vás hneď viacero výhod. Prima banka poskytuje pôžičku na akýkoľvek účel, nemusíte teda dokladovať, na čo ste získané peniaze použili. V prípade, že budete pôžičku riadne splácať, banka vám po 18-tich mesiacoch od jej poskytnutia vrátiť celý poplatok za jej poskytnutie. Riadne splácanie znamená, že sa so splátkou úveru alebo poplatkom nikdy nedostanete do omeškania, nesplatili ste ju čiastočne alebo úplne pred stanoveným časom splatnosti a splácate ju z Osobného účtu, ktorý máte otvorený v Prima banke.

 

Čo znamená pre klientov koniec Zuno banky

Na Slovensku a v Českej republike ukončí už čoskoro svoju činnosť banka Zuno, ktorej materskou spoločnosťou je Raiffeisen Bank Internation Group. Banka sa tak snaží o zjednodušenie štruktúr ako aj odstránenie dvojitých aktivít na pôsobiacich trhoch. Na Slovensku začala online banka Zuno prevádzkovať svoju činnosť v roku 2010, o rok neskôr spustila aktivity aj v Česku. Ide o jednu z prvých online bánk v strednej a východnej Európe. Aktivity banky Zuno budú prevedené na slovenskú Tatra banku a českú Raiffeisenbank. Čo znamená koniec Zuno banky pre jej klientov?

 

Dobré sporenie od Poštovej banky

Ak ste sa rozhodli pre zhodnotenie vašich finančných prostriedkov, Poštová banka ponúka produkt s názvom Dobré sporenie vďaka ktorému si môžete mesačne odkladať peniaze už od 10 Eur v rámci programu Rezerva, Istota alebo Investícia.

 

Novinky vo Fio banke

Zlepšené hypotéky

Vo Fio banke za poskytnutie úveru ako aj vedenie bežného či úverového účtu, rezerváciu prostriedkov či čerpanie úveru neplatíte. Ak sa rozhodnete zaplatiť za určitú splátku predčasne (prípadne splatiť celý úver naraz – okrem prevedenia úveru do inej finančnej inštitúcie), nezaplatíte poplatok či rôzne sankcie ani za mimoriadnu splátku. Banka ďalej poskytuje garantované sadzby pre úvery do maximálnej výšky 80% z hodnoty nehnuteľnosti.

 

Povolené prečerpanie od Poštovej banky

Povolené prečerpanie na bežnom bankovom účte umožňuje využívať finančné prostriedky, ktoré momentálne nemá klient k dispozícií. Ide o čerpanie financií z osobného účtu nad rámec jeho aktuálneho zostatku. Dalo by sa nazvať aj pôžičkou od banky, ktorá má svoje pravidlá poskytovania a je pre zákazníkov jednoduchým riešením získania peňažných prostriedkov súrnych prípadoch.

 
1 2 3 »
TOPlist Google+