Pôžička od Fair Credit

Spoločnosť Fair Credit je jednou z nebankových poskytovateľov finančných služieb na slovenskom trhu, ktorej udelila licenciu Národná banka Slovenska. Jedná sa o česko-slovenskú spoločnosť s individuálnym prístupom ku zákazníkom, silným finančným zázemím, férovými a transparentnými finančnými produktmi, šiestimi pobočkami na Slovensku a viac ako 400 obchodníkmi, ktorí sú pripravení navštíviť vás v prípade záujmu aj v pohodlí vášho domova. S Fair Credit vybaviť pôžičku rýchlo, jednoducho a zrozumiteľne. Čo by ste mali vedieť o produkte Pôžička Pohoda?


Pôžička Pohoda

Ak ste sa nečakane ocitli vo finančnej tiesni a potrebuje požičať menšiu sumu peňazí, bezhotovostný spotrebiteľský úver s názvom pôžička Pohoda je určený práve pre vás. Vo Fair Credit máte možnosť požičať si od 200 do 900 Eur. Pôžička je bezúčelová, teda poskytovaná na akýkoľvek účel, bez skrytých poplatkov, doba jej splatnosti je 50 týždňov (spláca sa v pravidelných týždenných intervaloch) a nepotrebujete žiadneho ručiteľa. Dokladovať musíte váš príjem za posledné tri mesiace, predložiť musíte aj doklad k bydlisku a potrebné je samozrejme aj predloženie občianskeho preukazu. V prípade záujmu máte možnosť kontaktovať zástupcov spoločnosti na bezplatnej linke alebo vyplniť online žiadosť. Obchodníci sa vám ozvú, dohodnete si stretnutie a po schválení pôžičky máte peniaze k dispozícií naozaj rýchlo – zaslané vám budú na bankový účet alebo dostanete do rúk poštový poukaz. Po začatí splácania máte neustály prehľad o splatnej ako aj dlžnej sume online vďaka prístupu k používateľskému účtu.

Na oficiálnej stránky spoločnosti sa nachádza aj kalkulačka, vďaka ktorej si môžete vopred vypočítať výšku vašej splátky, zobrazí sa vám RPMN (ročná percentuálna miera nákladov), fixná úroková sadzba, výška úroku a celková vrátená suma. V prípade, že by ste mali záujem o pôžičku vo výške 400 Eur, celková suma, ktorú splatíte spoločnosti bude 466,50 Eur (úrok + poplatok). Počíta sa pri tom s RPMN vo výške 37,95% a úrokovou sadzbou 9,97% ročne. Keďže je tento príklad len reprezentatívny, pri skutočnom výpočte a pri uzatváraní zmluvy sa môžu jednotlivé údaje meniť.

Spoločnosť Fair Credit Slovakia sľubuje odlišnosť od podobných produktov na finančnom trhu svojou jednoduchosťou a prehľadnosťou. Výhodou sú tiež férové podmienky zmluvy, ktoré sú napísané zrozumiteľne a poskytujú zákazníkovi všetky potrebné informácie (výška úveru, výška týždenných splátok, dĺžka splatnosti a ďalšie). V prípade akýchkoľvek nejasností vyplývajúcich zo samotnej zmluvy sú obchodníci ochotní nezrovnalosti klientom jasne vysvetliť.

 

Pridaj komentár

TOPlist Google+