Ponuka CETELEM

Cetelem je členom jednej z najväčších bánk na svete BNP Paribas. Na Slovensku pôsobí Cetelem od roku 2000 a špecializuje sa na poskytovanie spotrebiteľských úverov. Táto popredná finančná spoločnosť umožňuje klientom nakupovať na splátky, poskytuje osobné pôžičky a kreditné karty. Okrem toho ponúka aj možnosť získania pôžičky prostredníctvom internetu.


Pôžičky

Ponuka v oblasti poskytovania pôžičiek je naozaj široká. Cetelem umožňuje získať peniaze na rôzne účely – na kúpu nového či ojazdeného auta, rekonštrukciu a bývanie a dokonca aj pôžičku  na splácanie úverov. V ponuke nechýba ani pôžička na čokoľvek a expresná pôžička. Výhodou expresnej pôžičky sú nulové poplatky za expresné poskytnutie, predčasné splatenie či mimoriadnu splátku úveru, rýchle posúdenie vašej žiadosti ako aj rýchle vybavenie potrebných náležitostí, úroky už od 14,90% ročne, poistenie splácania a mnoho iných. Táto pôžička je poskytovaná v rozmedzí od 500 Eur do 2000 Eur so splatnosťou 6 až 48 mesiacov.

Kreditná karta

Pri kreditných kartách poskytuje Cetelem úverový rámec až do 1500 Eur pri úroku 1,49% p.m.. Pri splnení určitých podmienok existuje možnosť zvýšiť úverový rámec až do 3400 Eur. S kreditnou kartou získavajú klienti na nákupy úrok 0% počas prvých 52 dní. Výhodou kariet je ich medzinárodné použitie ako aj vrátenie 1% z každej platby uskutočnenej kreditnou kartou späť na účet.

Nákup na splátky

Ak máte záujem nakupovať na splátky prostredníctvom Cetelemu, pripravte si posledný výpis z osobného bankového účtu alebo poslednú výplatnú pásku od zamestnávateľa prípadne potvrdenie o výške príjmu od zamestnávateľa. Klasický spotrebiteľský úver poskytuje Cetelem vo forme nákupu na splátky priamo v predajniach. Klienti sa stávajú majiteľmi tovaru ihneď po jeho prevzatí. V tomto prípade je poskytovaný úver od 100 Eur až do 17 000 Eur pri dobe splácania od 6 do 48 mesiacov.

Poistenie

Cetelem ponúka záujemcom možnosť poistenia schopnosti splácať úver, poistenie pravidelných platieb, poistenie vecí spolu so službou Asistent pre domácnosť a cestovné poistenie. V prípade, že sa chcete ochrániť pred rizikami spojenými so stratou platobnej schopnosti, je práve pre vás určené Poistenie schopnosti splácať úver. V prípade negatívnych životných situácií (invalidita, pracovná neschopnosť, strata zamestnania a ďalšie) vám poistenie umožniť vyplácať mesačnú splátku úveru v jej plnej výške. Toto poistenie je možné využiť súčasne s produktmi Pôžička, Nákup na splátky alebo Kreditná karta. Cetelem umožňuje aj uzatváranie súborov poistenia, ktoré kryjú rôzne poistné riziká (základný, štandardný, rozšírený súbor, súbor Senior, komplexný súbor poistenia Istota, komplexný súbor poistenia Istota plus).

 

 

 

 

Pridaj komentár

TOPlist Google+