podnikanie

Právne formy podnikania

Máte skvelý podnikateľský nápad, dostatok vstupného kapitálu, nehnuteľnosť  vhodnú na výrobu či predaj produktov, premyslený podnikateľský plán  a znalosti z oblasti potrebnej legislatívy, no neviete sa rozhodnúť, v akej forme podnikanie rozbehnúť? Chcete byť podnikajúcou fyzickou osobou, spoločnosťou  s viacerými majiteľmi či akcionármi? Prinášame vám krátky prehľad právnych foriem podnikania.

sporenie-pps

Sporenie v Prvej stavebnej sporiteľni

Prvá stavebná sporiteľňa je akciová spoločnosť, ktorá začala so svojou činnosťou už v roku 1992. Založili ju 3 európske bankové domy a priniesli tak na trh strednej a východnej Európy produkt, ktorý sa ukázal ako jeden z najefektívnejších nástrojov financovania bytovej výstavby. V súčasnosti poskytuje PSS produkty v oblasti sporenia, poistenia (poistenie majetku, poistenie pre rodinu, pohrebné poistenie) a poskytovania úverov (úver na výstavbu domu, na zariadenie domácnosti, úver bez založenia nehnuteľnosti a so založením nehnuteľnosti).

prima-banka

Ponuka Prima banky v oblasti pôžičiek

Aj v novom roku ponúkajú banky svojim klientom rôzne výhodné produkty a balíčky, ktoré im pomôžu ušetriť nemalé finančné prostriedky. Pôžičky sa tešia obľube už na začiatku roka, pre mnohé rodiny aj jednotlivcov sú peniaze v prvých dňoch nového roka potrebné na určitý nový štart do života. Ak sa rozhodnete požiadať o pôžičku v Prima banke, čaká vás hneď viacero výhod. Prima banka poskytuje pôžičku na akýkoľvek účel, nemusíte teda dokladovať, na čo ste získané peniaze použili. V prípade, že budete pôžičku riadne splácať, banka vám po 18-tich mesiacoch od jej poskytnutia vrátiť celý poplatok za jej poskytnutie. Riadne splácanie znamená, že sa so splátkou úveru alebo poplatkom nikdy nedostanete do omeškania, nesplatili ste ju čiastočne alebo úplne pred stanoveným časom splatnosti a splácate ju z Osobného účtu, ktorý máte otvorený v Prima banke.

hypoteka-v-roku-2017

Hypotéky v novom roku 2017

Tí, ktorí si stihli vybaviť hypotéku do konca roka 2016, sa po zverejnení nových pravidiel poskytovania úverov na bývanie Národnou bankou Slovenska zrejme potešili.  V roku 2017 totiž začnú platiť nové pravidlá, vďaka ktorým budú hypotéky poskytované na základe prísnejších pravidiel ako doteraz. Zmeny sa budú od roku 2017 týkať najmä tých záujemcov o hypotéky, ktorí si budú chcieť z banky požičať sumu vo výške 90-100% hodnoty nehnuteľnosti.

produkty-cetelem

Ponuka CETELEM

Cetelem je členom jednej z najväčších bánk na svete BNP Paribas. Na Slovensku pôsobí Cetelem od roku 2000 a špecializuje sa na poskytovanie spotrebiteľských úverov. Táto popredná finančná spoločnosť umožňuje klientom nakupovať na splátky, poskytuje osobné pôžičky a kreditné karty. Okrem toho ponúka aj možnosť získania pôžičky prostredníctvom internetu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 23 »
TOPlist Google+